Prosinec 2006

***Isaac Hanson***

26. prosince 2006 v 18:29 | Klárka |  ♥HANSON♥

Isaac HansonCelé jméno : Clarke Isaac Hanson
Narozen : 17. listopadu 1980
Hudební nástroje : kytara, klávesy
Barva očí : světle hnědá
Nejoblíbenější barva : zelená
Nejstarší Isaac bývá charakterizován jako nejvážnější a nejklidnější člen kapely. I když to není zcela přesné, protože stačí chvilka a Ike začne vyvádět docela potrhlé kousky. Umí rozesmát okolí napodobováním známých postav, skutečných i fiktivních.
Pro Ika je charakteristická vytrvalost s níž jde za tím čemu věří a jen tak se nevzdá. Je dostatečně sebevědomý, takže ho nerozhodí ani když si z něho někteří kritici dělají legraci. Je velký romantik a občas se z výrazu jeho dumající tváře nedají vyčíst momentální pocity.
Mezi jeho největší vášeň patří hudba. Zajímá se o historii z 50 a 60 let, ale i o okrajové žánry. Stejně rád na toto téma diskutuje a jednou by se chtěl stát učitelem hudby. V psaní hudby se Ike nenechává ovlivnit hudebními trendy které zrovna letí a skládá muziku podle svých představ.
Přestože je Ike pyšný na hudbu Hanson, nelíbí se mu srovnávání s jinými kapelami ( bez ohledu na to jsou-li dobré a úspěšné nebo ne ). Rovněž nemá rád zařazování do škatulek podle imidže nebo hudby. Nenadchnete ho ani s názorem, že je pouze další teenagerský idol, neschopný vytvořit pořádnou muziku. Odmítá i představy jak ho změnila sláva či peníze a tvrdí že je pořád obyčejný kluk.
Po hudební stránce tvoří hnací sílu skupiny a plní i vůdcovskou roli. I když má silný rokenrolový hlas nežárlí, že ve většině skladeb je hlavním zpěvákem Tay. Nevadí mu ani, když mu při odpovědi na otázku skočí mladší bratři do řeči. Stále na ně tak trochu dohlíží a dává pozor.
Mimo hudbu se Ike pokouší o psaní básní a vědecko-fantastického románu. Jeho oblíbenou literaturou je science fiction a malířem Van Gogh. Ze sportu si rád zajezdí na skateboardu a kolečkových bruslích nebo hraje pozemní hokej.
Isaac se ani v oblékání neřídí podle posledních výkřiků módy. Raději nosí věci jednoduché a pohodlné, bez ohledu na značku, či návrháře. To obvykle znamená rozepnutou košili na jednobarevném tričku a džínsy. Nejlépe v tmavších odstínech hnědé, tmavozelené nebo šedé. Na prostředníčku levé ruky nosí stříbrný prsten.
Zajímavosti a pár drbů
 • Ike je natolik romanticky založený, že kytarám dává dívčí jména.
 • Při živém vysílání v televizi řekl Ike Taylorovi, aby se vysmrkal, protože mu už visela nudle u nosu.
 • Jednou prohlásil, že jedinou věcí jež by si vzal na Měsíc by byl jeho malý bratranec Wayne, protože je tak sladký.
 • Zatímco v současnosti píše písničky o přátelství a lásce, dříve psal ódy například na žáby nebo na mravence.
 • Jeho zlozvykem je, že si okusuje nehty, což mu vadí při hře na kytaru.
 • Ikeovým oblíbeným jídlem jsou těstoviny a biftek. V rychlém občerstvení si vybírá pizzu. Má radši arašídové máslo než smetanové. Zmrzlinu má nejraději vanilkovou.
 • Stále dokola vydrží poslouchat CD od Sheryl Crow : The Globe Sessions.
 • Jestliže by mohl odjet na libovolné místo, vybral by si Řím.
 • Oblíbeným slovem Isaaca je : Actually.. ( ve skutečnosti ).

***Zac Hanson***

26. prosince 2006 v 18:24 | Klárka |  ♥HANSON♥

Zac HansonCelé jméno : Zachary Walker Hanson
Narozen : 22. října 1985
Hudební nástroje : bicí, megafon
Barva očí : hnědá
Nejoblíbenější barva : modrá
Zachary je sice nejmladší člen kapely, ale pozornosti na sebe poutá nejvíc. Obvykle nevydrží sedět delší dobu v klidu a pro vystižení jeho povahy se hodí výraz divoký a hyperaktivní. Zac je oproti svým bratrům mnohem otevřenější a hned vidíte a slyšíte co si myslí a co od něho můžete čekat.
Rozhovory prokládá různými vtipnými hláškami. Když byl ještě mladší dělal někdy takové vylomeniny, až ho Ike nebo otec museli uklidňovat. Jednou při rozhovoru na něho delší dobu nemířily otázky a tak začal předstírat že usnul. Jindy zase místo odpovědí vydával nesmyslné zvuky, například kapow.
Zac si prostě ze všeho a ze všech dělá srandu. Jeho cílem je být velkým bavičem. Je extrovert, který musí být neustále v pohybu a v centru pozornosti. Vždycky přijde na způsob vyzrát na své sourozence a na to jak je trochu rozptýlit. Na Taylora třeba dělá při focení obličeje. Jeho pozornosti ale neujdou ani fanoušci na koncertě. Provokuje je výzvami aby více křičeli nebo náznaky že skočí do davu.
Nic to ale nemění na tom, že je velice nadaný hudebník a plnohodnotný člen Hanson. Už v 11 letech se aktivně zapojoval do skládání hudby a psaní textů. Jako bubeník určuje rytmus a instinktem rozpozná kdy má zrychlit nebo zpomalit tempo.
Podobně jako Taylor rád kreslí, především karikatury a komiksy. Jeho specialitou je napodobování reklam a paření videoher. Má rád většinu akčních filmů. Oblíbil si seriál The Simpsons, především postavu Homera. Ze sportu se věnuje fotbalu a basketbalu, respektive jízdě na kolečkových bruslích a skateboardu.
Zac se v oblékání musí odlišovat od svých sourozenců. K jeho divoké a nespoutané povaze jsou charakteristické ostré barvy a trochu extravagantní kombinace. Nedělá mu problém nosit žluté parašutistické kalhoty, nebo oranžovou bundu. Největší zájem je. V klenotnictví Zaca asi nepotkáte.
Zajímavosti a pár drbů
 • Zac má přezdívky : hypermotor, malý Jim Carrey v zácviku, zvíře.
 • Jednou Zac z hotelového pokoje házel dolů na čekající fanoušky balónky s vodou a hrozně se při tom bavil.
 • Na otázku jestli se šťourá v nose odpověděl : Jasně, kdo ne? Vsadím se, že i prezident USA to dělá taky.
 • Je levák. Dokáže povídat i když říhá.
 • Zacovým oblíbeným jídlem jsou hamburgery a rychlé občerstvení obecně. Oblíbil si i tulskou specialitu Rexova vykostěná kuřata. Zmrzlinu má nejraději čokoládovou a miluje puding.
 • Stále dokola vydrží poslouchat vlastní CD : This Time Around.
 • Jestliže by mohl odjet na libovolné místo, zůstal by doma v Tulse.
 • Nemá žádné oblíbené slovo, ale často používá výraz : Člověče, já tě miluju.
 • Ze školních předmětů má nejraději matematiku a umělecké předměty.

***Taylor Hanson***

26. prosince 2006 v 18:13 | Klárka |  ♥HANSON♥
Celé jméno : Jordan Taylor Hanson
Narozen : 14. března 1983
Hudební nástroje : klávesy, syntenzátor, harmonika
Barva očí : modrá
Nejoblíbenější barva : červená
Prostřední Taylor je jednoznačně nejoblíbenějším členem Hanson. Především fanynky okouzlují jeho natolik úžasné a jemné rysy, že si ho dříve hodně lidí pletlo s děvčetem. Tay z Hansonů působí nejzáhadněji a nejskromněji. Přestože zpívá většinu písniček, zdůrazňuje že zpívají všichni tři a že nemají hlavního zpěváka.
Po vydání alba Middle Of Nowhere a následném humbuku, musel Tay překonat počáteční plachost a nesmělost. Zejména rozvášněné davy mu zpočátku naháněly husí kůži. Při rozhovorech se necítil dobře a snadno zčervenal. Po vystupování a po koncertech se nejraději vrací domů, kde si od všeho odpočine. Na svých soukromých večírcích mezi přáteli a kamarády je ale veselý a upovídaný až moc.
Podobně jako Ike není příliš nadšen přirovnáním k jiným skupinám, ale bere to s humorem. Flegmaticky přechází i spoustu osobních urážek a nedělá si z nich těžkou hlavu. I když je těžké Taylora rozzlobit, občas ho přepadnou návaly zlosti. Nezůstane však dlouhou dobu podrážděn.
Z mimo hudebních aktivit vyniká především v kreslení vším možným na téměř všechno. Doma v Tulse má v garáži vytvořeno výtvarnické studio. V budoucnu možná vznikne animovaný klip, v kterém budou použity jeho výtvory. Hodně čte a jeho oblíbeným autorem je Mark Twain. Ze sportu nejraději hraje fotbal a basketbal nebo se s ostatními prohání na kolečkových bruslích.
Taylor podobně jako Ike dává přednost praktickým a pohodlným věcem. To znamená volná trička s výstřihem do V, nejčastěji pod rozepnutou riflovou košilí. Barvy musí být hlavně pestré a výrazné. Například modrá, černá nebo červená. Obouvá se nejraději do značkových traktorek, málokdy do tenisek. Prsteny a náušnice mu moc neříkají, ale zase si to vynahrazuje přívěsky na krku ( klidně i pěti naráz ).
Zajímavosti a pár drbů
 • Údajně kvůli němu se skupina musela přejmenovat z The Hansons na Hanson. Původní název totiž připomíná výraz The handsomes, v překladu krasavci.
 • Jako malý běhal okolo domu s umělým mečem a na hlavě měl baseballovou čepici, kterou si nechtěl nikdy sundat.
 • Má jizvu na tváři způsobenou tím, jak proběhl skleněné dveře a druhou na noze po fotbalu.
 • Jeho zlozvykem je poklepávat na všechno prstama a při mluvení vyťukávat rytmus. Občas i šišlá a prská.
 • Tay ovládá levou ruku stejně dobře jako pravou.
 • Tayovým oblíbeným jídlem jsou ryby a rychlé občerstvení od McDonalds. Zmrzlinu má nejraději jahodovou.
 • Stále dokola vydrží poslouchat CD od Lenny Kravitz's : 5.
 • Jestliže by mohl odjet na libovolné místo, vybral by si Egypt.
 • Oblíbeným slovem Taylora je : Weird ( divný ) a Evolution ( vývoj ).

Vzpomeneš si?=oP

26. prosince 2006 v 18:11 | Klárka |  ♥HANSON♥
Tagžeeeeeeee........
Přidala jsem tu nowou rubriku...Hanson
nic ti to neříká?tag eště jednou...Hanson....skupina....3 kluci...Taylor,Zac a Isaac....wzpomínáš?
Eště ne?Tag ještě něco.....písnička Mmmbop....tu musíš znát!!!Pokud jsi teda w tu dobu žil/a...což je wíc než prawděpodobný....w roce 1994 wznikli a w roce 1995 wydali prwní singl a cd ...prorazili práwě s touhle písničkou!....mladý kluci....bratři...HANSON...už wííííš?Estli ne...tag si je třeba připomeneš fotkou=oP
Estli ti to pořád nic neříká,tag buď je wůbec neznáš,a nebo si na ně wzpomeneš w průběhu toho,co budu dáwat na tenhle blog článek o týhle boží skupce...=o)
Tag zatim papíííííííííg Klárka=o)

Klikni si=oP

26. prosince 2006 v 15:14 | Klárka |  Stop nudě:)
Honem klik!!!Honem!!=oD _________TADYYYYYYY!!!_____________

jakubwyatt.blog.cz=o)

26. prosince 2006 v 14:54 | Klárka
Konečně blogísek nějakýho kluka=o) Jj...pěknej blogís=o)
Pimp Text

klarianek-lucianek.blog.cz=o)

26. prosince 2006 v 14:51 | Klárka
Moc pěknej blogísek=o) Určo mrkni-->
Pimp Text

zdendulcin.blog.cz =o)

26. prosince 2006 v 14:43 | Klárka
Tohle je blogísek sestry mojí kámošky=oP Určo na něj mrkni.Hlavně pokud máš rád/a pejsky=o)
Trippy Myspace Graphics

Co za dárečky?=o)

16. prosince 2006 v 17:49 | Klárka |  Stop nudě:)
Vánoce jsou skoro tu...eštěěě...momentík...mrknu...eště 8 dní,pokud nepočítám dnešek a jsou tu!Máte už wšechny dárečky nakoupený?Ne-e?Pokusim se tady wyplodit pár tipů pro Tebe na dárečky,pokud si fagt newíš rady,ale neručim za to jooo?=oD Jen se pokusim poradit...
Pro kámošku,sestru,...:Tady na tý stránečce najdeš spoutu dárečků,trošku dražší,ale pokud máš penízků dost tag jako dáreček pro kámošku je nějaký z nich určo supa=oP http://www.darek.cz/zbozi.php?kat=9925 Kdyby tě to příliš nenadchlo tak například v Tescu jsou krásní plyšáčci,svíčky,hrníčky,rámečky na fotku a za supa cenu...tagže pag se určo mrkni tam=o)
Pro maminku:Teď trošku podle toho co jsem koupila já mamče...estli bydlíš v Praze tak v Tescu(bývalym Carrefouru) na Hůrce je jeden obchůdek...myslim "Kouzlo domova" a tam je fagt hafec wěcí přesně pro mamču=o) Tagže estli to máš blízko tag tam určo mrkni!=oP
Pro taťku:Tag asi jag pro kterýho,každej tatík je upe jinej ale wždycky uwítaj nějaký hezký CD swýho oblíbenýho interpreta,ať už ho wypálíš nebo koupíš...i kdybys wypálil/a tag to může mít stejnej efekt jako CD koupený...tag například.Jestli máš tiskárnu,a w kompu prográmek Nero tag přímo v Neru si můžeš udělat obal na CDčko a pag už ho jen stačí wytisknout...je to snadný...pokud myslíš že tatíka příliš CDčko nenadchne tag možná-žiletka(Ale nějakou kwalitní když už=oD),knížka(třeba nějaká detektivka,ale nejdřív se ujisti že tu knížku twůj tatík fagt nemá a že takowej žánr čte...abys nekoupil/a "zajíčka w pytli"=oP),...
Pro kámoše,bratra,...:To bude podobný jako u táty...například CD...třeba Rammsteinů...hlawně ne Tokiáčků,to se klukům moc nelíbí=oDDD Nebo nějakej řetízek,pokud máš příbuznýho hiphopera tag spíš řetěz...Pak třeba nějakej sprcháč,deodorant,voňavku,...
Pro učitelku/učitele:Jj učitelka,jasnýýý,klasika-bonboniéra nebo kytička=oD Ale pro učitele to bude horší...co třeba nějakej hrníček s wtipnym nápisem?Nebo i bez nápisu...=o) Pokud by twůj učitel NÁHODOU neměl smysl pro humor...
Pro miláčka♥:Tak například...hrneček na kterej necháš dát potisk fotečky na který jste spolu?Nebo nějakýho plyšáčka se srdíčkem,2 sošky -jedna zůstane u tebe a druhá u něj/u ní,budete mít pocit že vás pořád něco spojuje a budeš mít wždycky u sebe něco co ti ho/jí bude připomínat,těch dárečků pro twýho kluka/holku je fagt dost,ale jen ty wíš co se mu/jí nejwíc líbí a nikde neni psáno že by si měli dáwat za každou cenu zamilovaní dárky,swojí polowičku potěšíš už jen tím že se s nim/s ní sejdeš a uděláte si pěknej wečer=o) Držim palečky=o)
Mno...doufám že jsem Ti aspoň trošilinku poradila a wšechny dárečky nakoupíš bez problémů,taky nezapomeň na sebe...dárečky nemusíš kupowat jen lidem okolo tebe,ale sebe taky potěš nějakou drobnůstkou=o) Takovej předDáreček pro mamču může být i třeba to,že jí teď pomůžeš s úklidem,cukrovím(myšleno s pečením,ne wyjídáním=oD)!Tagže kráásný Vánoce=o)
papííííg Klárka=o)